İzmir’de Karaburun , Çeşme, Seferihisar, Urla, Selçuk ile Güzelbahçe ilçelerini kapsayan Yarımada Belediyeler Birliği Meclisinin başkanlığı için yapılan seçimde yarımadanın Birlik Başkanı Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran seçildi.

 İzmir’de Karaburun, Çeşme, Seferihisar, Urla ile Güzelbahçe ilçelerini kapsayan Yarımada Belediyeler Birliği Meclisinin başkanlığı için sandık başına gidildi.

Urla Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde sandıktan çıkan isim Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran oldu.

Seçimin ardından, seçime ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, birliktelik mesajı verdi.

Başkan Erdoğan paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “Bugün Yarımada Belediyeler Birliği Meclisinin, Birlik Başkanı ve Meclis Başkanlık Divanı’nı seçmek için Urla Belediyesi’nin Meclis Toplantı Salonundaydık. Seçimi kazanan Çeşme Belediye Başkanımız Ekrem Oran’a başarılar dilerim. Seçimin yarımadamız için hayırlı olmasını temenni ediyor, komşu Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Oran ile birlikte yarımadamız için çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here