Rüyada jandarma görmek, güvenlik ve em­niyet olarak yorumlanır. Yolda giderken jandarmalar tarafından çevrildiğinizi veya durdurulduğunuzu görmek, sevinç ve neşenizin pek uzun sürmeyeceğine işaret eder. Rüyada jandarma görmek, işlerinde başarılı ol­maya işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kendisinin jan­darma olduğunu ve bir karakolda bulunduğunu görmesi, onun her işinde başarılı bir kişi olacağına işaret eder. Bazen de jandarma görmek, bir haber almaya işarettir. Rüyasında bir karakolda jandarma eriyle karşılaşıp selamlaştığını ve konuştuğunu gören kişinin bir haber alacağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin rüyada bir jandarma bölüğünün yolda yürüdüğü­nü görmesi, beklemekte olduğu müjdeli bir haberi alaca­ğına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, rüyada jandarma görmenin emniyet ve selamette, huzur içinde olmaya işaret eder şeklinde yo­rumlamışlardır. Rüyada jandarma görmek, başarıya işârettir.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Gizemini dün olduğu gibi bugün de koruyan rüyalar merak konusu olmayı sürdürmektedir. Tarihe bakıldığında saraylarda ve mabetlerde rüya tabircilerinin bulunduğu görülmektedir. Kralların ve sultanların bu kimselere pek önem verdikleri ve hatta bazı kararlarında bu rüyaların tesiri olduğu da bilinmektedir. Günümüzde de bilimsel olarak rüya konusu tam olarak açıklığa kavuşabilmiş değildir. Fakat bu durum insanların gördükleri rüyaların anlamını merak etmelerine elbette engel değildir. İşte bu bağlamda rüyada jandarma görmek ne demek, kısaca rüyada jandarma ne anlama gelir ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

Hemen hemen tüm rüya tabircilerine göre rüyada jandarma görmek genellikle olumlu yorumlansa da değişik biçimde anlamlandıranlar da bulunmaktadır.

Rüyada Jandarma Görmek Ne Demek?

Rüyalar, insanların uyku halinde gördükleri ve müdahale edemedikleri zihinsel bir olaydır. Fakat öylesine tesirli rüyalar görülebilmektedir ki, kişiler uyandıklarında bunları gerçekten yaşadıklarını bile düşünebilmektedirler. Rüyaları anlamlandırmak ve ne manaya geldiklerini merak etmek de son derece anlaşılabilir bir durumdur.

Kişilerin sık gördükleri rüyalardan birisi de rüyada jandarma görmektir. Rüyada jandarma görmek elbette diğer ayrıntıları ile birlikte değerlendirilip yorumlanır. Fakat ana hatları ile böyle bir rüya iyi bir rüya olarak yorumlanır.

Kısaca Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin rüyasında jandarma görmesi, önce bazı sıkıntılar yaşanacağına fakat sonucunun iyi biten süreçlere işaret olduğu şeklinde tabir edilir. Kişinin rüyasında jandarma görmesi halinde bir süre ayrıntılar olacağı da muhakkaktır. Bu durumlara göre yorum yapmak gerekirse:

Rüya sahibi evde jandarma görmüşse böyle bir rüya şu şekilde yorumlanır. Kişinin bazı sorunları ve sıkıntıları olacaktır. Bunlar özel yaşamında olabileceği gibi iş yaşamında da olabilir. Fakat tüm sıkıntıları bir müddet sonra sırasıyla çözüme kavuşacaktır ve kişi büyük bir rahatlama yaşayacaktır.

Kişinin rüyasında jandarma arabası görmesi ise etrafındaki insanlara faydasının dokunacağına işarettir. Eğer kişi kendini jandarma arabasına binerken görmüşse böyle bir durumda da birden çok hayırlı haber alacağına yorumlanır. Aile yaşamında saadete ereceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin rüyasında jandarmadan saklandığını görmesi ağırlıklı olarak ailevi meselelere yorulur. Kişinin eğer bekarsa hayırlı bir eş ile mutlu bir yuva kuracağına yorumlanır. Evli bir kimse ise aile saadetinin artacağına ve ömrünün sonuna kadar bu aile saadetini muhafaza edeceğine işaret olarak değerlendirilir. Aynı zamanda böyle bir rüyanın iş yaşamında da bolluk ve kazanca işaret olduğu rüya alimleri tarafından ileri sürülmektedir.

Kişi rüyasında jandarmadan kaçtığını görmüşse aslında ilk etapta sıkıntılı durumların yaşanacağına delalet eder. Rüya tabircilerine göre böyle bir rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bazı sorunları vardır. Bu sorunlarını çözmek için çareler arayan kişi üzerindeki baskılar nedeniyle hataya düşebilecektir. Fakat sıkıntılarını etap etap ortadan kaldıracak ve bu zor süreçten galibiyet ve başarı ile çıkacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here