Rüyada güzel ve hoş kokular süründüğünü görmek, şeref ve yüceliğe, dünyalığa, haccetmeye, evlenmeye yahut çocuğu olmaya, sevince, iyi bir isimle anılmaya, gizlice sadaka vermeye işâret eder. Rüyada güzel kokan bir ortamda bulun­mak, iyi kimselerle birlikteliğe işâret eder. Bazen rüyada görülen güzel koku, sünne­te uymaya, güzel ahlâka ve refah içinde yaşa­maya işâret eder. Rüyada güzel koku satan birini görmek, insana hayrı dokunan kimseye işâret eder. Yine rüyada güzel koku satan birini gör­mek, kaza ve kadere rıza gösteren, başına gelen her şeyi hoşnutlukla karşılayan olgun bir Müslüman’a işâret eder.

Başka bir rüya tabircisine göre;

Rüyada Güzel Koku Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen güzel koku erkekler için hayır ile anılmaya ve övülmeye yorulur. Eğer bu rüyayı gören dul bir kadınsa bu da yeni bir evlilik ve işlerin çok iyi sonuçlanması anlamına gelmektedir. Rüyada güzel koku özellikle kadınlar için iyi ve hayırlı anlamlara gelir. Rüyasında güzel koku gören kişiler hayatının aşkını bulacak ve çok mutlu olacak demektir. Rüyada koku duymak genelde haber ile ilgili olarak yorumlanır. Güzel koku iyi ve müjdeli bir haber anlamına gelirken kötü koku kötü haber demektir. Başka bir rivayete göre de güzel koku görmek güzel bir hayat olarak yorulur. Bu kişiler hayatını mutlu ve güzel geçirecektir.

Güzel Kokular Aldığını Görmek

Rüyada güzel kokular aldığını görmek iyi ve mutluluk verici bir haber almak anlamındadır. Eğer rüyasında güzel kokular aldığını gören bir kadın bekarsa hayatının aşkını bulacak ve güzel bir evlilik sürecek anlamına gelir. Güzel koku rüyada erkekler için de övülmeye ve adının iyi anılmasına işarettir. Kötü ve hilekar bir kimse rüyasında güzel kokular aldığını görürse bu da kötü huylarından pişman olacağına ve iyiliğe yöneleceğine rivayettir.

Rüyada koku gören kimse iyi bir hayat sürecek şeklinde yorumlanır. Bu kişiler maddi ve manevi güzel bir hayat yaşayacak, kimseye muhtaç olmayacaktır. Bekar kimseler hayatının aşkını bularak evlenecek evliler ise sevdikleriyle beraber daha mutlu günler geçirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here