Bebekten itibaren yaşlılık dönemine kadar dişler çıkar, dökülür veya çürür. Aynı zamanda gün içerisinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca değişik şekillerde insanların rüyasına da girebilmektedir. Peki, rüyada diş dökülmesi nedir? Altta ve üstte bulunan çürük dişlerin avuca dökülmesi ne demek? İşte bu konuda merak ettikleriniz.

Vücudumuzun en önemli kısımlarından biri şüphesiz dişlerdir. Ancak bazı zamanlarda dişler çürür ve bazı zamanlar ise ağrı verebilir. Bu yoğunluk nedeniyle İnsanların farklı zaman dilimlerinde rüyalarına dişler gelebilmektedir. Bu rüyaların önemli anlamları olabilir ve rüya alimleri bu konuda farklı yorumlar sunar.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi hem iyi anlamda hem de kötü anlamda ele alınabilmektedir. İyi anlamda rüya sahibinin ömrün uzayacağı üzerine yorulur. Fakat dünya acılarını da yaşayabileceği üzerine delalet etmektedir. Özellikle bol kazançlı işler yapacağı ve bu işlerde önemli yerlere geleceğine delalet eder. Ancak aynı zamanda etrafındaki bazı insanlara güvenmemesi gerektiği ve arkasından iş çeviren insanları tespit etmesi gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Alt ve Üstte Bulunan Çürük Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada alt ve üstte bulunan çürük dişlerin avuca dökülmesi rüya sahibinin borçlarından kurtulacağı bir kapının karşısına çıkması anlamına gelmektedir. Böylece güzel bir haber alması ile beraber sevineceğine delalet eder. Farklı rüya alimleri ise yakın bir akraba veya arkadaştan gelecek üzücü bir habere yorumlar. Böyle durumlarda O kişilere rüya sahibinin yardım edeceğine ve onları dar durumundan kurtaracağına yorulur.

Rüyada Dişlerin Tamamen Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin tamamen döküldüğünü görmek rüya sahibinin sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat süreceğine yorulur. Aynı zamanda mutlu bir hayat ile beraber aile üzerinden hanenin artacağını rivayet edilir. Hayırlı evlatlara sahip olacağına, maddi anlamda zorluk yaşamayacağını ve sorunların üstesinden gelebileceğini delalet eder.

Rüyada Bir Dişin Döküldüğünü Görmek 

Rüyada bir dişin döküldüğünü görmek bir akrabanın gurbete gideceğine yorulur. Aynı zamanda müjdeli haberlere işaret eder ve rüya sahibi için güzel günlerin yakın zamanda geleceğine delalet eder. Özellikle bu uzak akrabadan yani gurbetten haberler gelerek bu haberlerin aileyi sevindireceğine yorulur.

Rüyada Dişlerin Kırıldığını Görmek

Rüyada dişlerin kırıldığını görmek baba tarafından bazı kişilerin birtakım hastalıklar ile mücadele ettiğine rivayet eder. Bu durumun ciddi olduğuna ve rüya sahibinin üzeceğine yorulur. Aynı zamanda zenginlik, bereket ve bolluk anlamına gelen rüyalardan biridir. Özellikle rüya sahibinin yakın bir zamanda karşısına fırsatlar çıkacağı ve bu fırsatları değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada Arka Dişlerin Dökülmesi 

Rüyada arka dişlerin dökülmesi hanede üzücü haberleri anlatır. Aynı zamanda yakın bir akraba ya da dostlardan gelecek bir ölüm haberine işaret etmektedir. Eğer rüyada arka dişler çürük ise ve dökülüyorsa, o zaman rüya sahibinin düşmanlarının istediklerini alamayacağına delalet eder. Bu sebepten dolayı çok sevineceğine ve rahatlayacağı üzerine işaret eder.

Rüyada Ön Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada ön dişlerin döküldüğünü görmek rüya sahibi için yakın bir zamanda miras anlamına gelmektedir. Bu miras anne tarafından gelecektir. Özellikle miras konusunda bazı sorunlar yaşanacağı ve rüya sahibinin hakkını alabilmek için resmi makamlara başvuracağına delalet eder. Ayrıca bu sürecin rüya sahibine çok üzeceğine ve yoracağına dair yorulur. Sonunda bu konuda haklı çıkacağını ve hakkını alacağına, maddi sorunları çözeceğine ve ailesi ile beraber mutlu bir hayat süreceği üzerine rivayet edilir. Borçların zamanında ödenmesi konusunda güçlük yaşansa dahi, tüm borçlarını kapatacağına işaret etmektedir. Böylece maddi ve manevi anlamda yeniden düze çıkacağına yorulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here