Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy için cenaze töreni düzenlendi. Gözyaşlarına boğulan ünlü manken, “Şükürler olsun böyle bir insanın evladıyım.” dedi

Özge Ulusoy’un babası Emekli Albay Haydar Ulusoy’a, dün saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Güneş Bulvarı’nda araç çarpmıştı.

Elif N. yönetimindeki cip, Milli Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına geçmek isteyen Emekli Albay Haydar Ulusoy’a çarparak hayatının kaybetmesine sebep olmuştu.

Ulusoy ayrıca, “Herkesin hakkında neler düşündüğünü de biliyorum. Okuyorum, hiç tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın ne kadar iyi bir insan olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun böyle bir insanın evladıyım. Damarımda, hücremde her şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek güzel bir yer varsa bunu en çok hak eden babam. O yüzden sadece dualarınızı istiyorum. Huzurla istirahat etsin.” ifadelerini kullandı.

YARIN DEFNEDİLECEK

Özge Ulusoy, babasının yarın İstanbul Üsküdar Büyük Selimiye Camii’nde öğle namazına müteakip askeri törenle Kanlıca Mezarlığı’na defnedileceğini duyurdu.

Ünlü isim, ayrıca “Arayan soran tüm dostlara sonsuz teşekkürler. Babacığıma güzel dualarınızı gönderirseniz çok mutlu olurum” mesajını yayınladı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here